Korzyści

Do kogo jest adresowana aplikacja Kilometry? Jakie korzyści płyną z jej użytkowania?

Do firm,

które prowadzą rejestrację przebiegu aut w formie papierowej, a nadzór i rozliczanie stanowi problem nie tylko organizacyjny, ale również utrudnia podsumowanie każdego miesiąca, aby korzystnie rozliczyć 100% VAT.

Do handlowca,

dla którego mobilne urządzenia są codziennością, a każda czynność związana z rejestrowaniem jego pracy w formie papierowej marnuje jego cenny czas.

Do osób,

które prowadzą działalność gospodarczą, mają zarejestrowane auta firmowe i chcą odliczać 100% VAT.

Do każdego,

kto szuka oszczędności swojego czasu i pieniędzy, a auto stanowi jego główne narzędzie pracy i koszt z tym związany.Uproszczenie ewidencjonowania stanu licznika.

Łatwy i szybki sposób rejestracji wyjazdów ogranicza cenny czas każdego użytkownika pojazdu, zobligowanego do rejestracji i ewidencji kilometrów.

Ograniczenie papierowej dokumentacji.

Użytkownicy nie muszą już zapisywać na kartce poszczególnych wartości lub wykonywać fotografii stanu licznika. Elektroniczny system ewidencji kilometrów rozwiązuje problem związany z książkami pojazdów prowadzonymi w formie papierowej.

Możliwość dostosowania systemu do Klienta.

Jeśli podstawowa wersja nie do końca spełnia Twoje oczekiwania, oferujemy personalizację i/lub rozszerzenie funkcji, dostosowując je ściśle do Twoich wymagań.

Generowanie raportów.

Wygenerowane w panelu administracyjnym aplikacji raporty (np. miesięczne) możesz eksportować do plików xls, aby móc je edytować i drukować w programie MS Excel.

Łatwiejsze rozliczanie kosztów paliwa.

System pomaga w odliczaniu kosztów użytkowania samochodów służbowych. Dzięki temu możesz łatwiej odliczać podatek VAT od kosztów eksploatacji pojazdu.

Szybsze rozliczanie delegacji.

Elektroniczny system ewidencji kilometrów ułatwia rozliczanie delegacji. W prosty i szybki sposób użytkownik ma możliwość zarejestrowania wyjazdu w systemie, eliminując często skomplikowany i czasochłonny proces rozliczania swoich wyjazdów służbowych.

Mobilność i responsywność.

Dostęp do konta online za pośrednictwem przeglądarki internetowej na dowolnym urządzeniu, z każdego miejsca, 24 godziny na dobę.

Brak zobowiązań.

Zapewniamy przejrzyste i elastyczne warunki korzystania z usługi. Sam decydujesz na jaki okres wykupujesz dostęp do usługi.

O nas

T Komp to firma nowoczesna, inwestująca w rozwój i nowe technologie. Jesteśmy dostawcą oprogramowania wspierającego zarządzanie informacją.

Zespół wykwalifikowanych specjalistów dba o innowacyjność i wysoką jakość Naszych produktów i usług.

 

Kierując się indywidualnym podejściem w stosunku do każdego Klienta, pozwala Nam w pełni dostosować się do jego potrzeb.

W trakcie naszej działalności wdrożyliśmy wiele projektów dla czołowych polskich firm.

 

Kontakt

T Komp Tomasz Kruszewski
ul. Smukalska 33
85-565 Bydgoszcz
tel: +48 52 360 44 55
tel: +48 52 360 44 44
tel: +48 52 360 44 46
e-mail: biuro(at)kilometry.com.pl