O aplikacji "Kilometry"

Rozwiązanie dla firm oraz osób, które podążają za technologią ułatwiającą codzienną pracę.

Aplikacja Kilometry – Ewidencja przebiegu pojazdu to innowacyjne rozwiązanie dla wszystkich, którzy w łatwy i szybki sposób chcą rejestrować przebieg swoich aut firmowych lub prywatnych. System ten eliminuje konieczność prowadzenia ewidencji pojazdów w formie papierowej.

Rejestracja przebiegu auta odbywa się elektronicznie. Aplikacja dostępna w trybie przeglądarkowym umożliwia korzystanie z urządzeń mobilnych takich jak smartfon, tablet czy też laptop. Użytkownik, zanim wyruszy w podróż służbową, wykonując kilka prostych czynności przy użyciu mobilnego urządzenia, wprowadzi niezbedne dane do systemu, a reszte uzupełni po powrocie. System umożliwia również osobom uprawnionym podgląd raportów wyjazdów wszystkich aut.

Prosta rejestracja wyjazdu służbowego

Zarejestrowany użytkownik loguje się na swoje konto, wpisując adres www aplikacji w przeglądarce internetowej. Z menu rozwijanego wybiera nr rejestracyjny pojazdu którym rusza w trasę, wprowadza swoje personalia, datę wyjazdu, stan licznika oraz dane dotyczące trasy (z uwzględnieniem stanu licznika po powrocie do miejsca wyjazdu). System automatycznie zlicza podane wartości i podaje zagregowaną liczbę kilometrów przemierzonych w obydwie strony, łącznie z docelowymi punktami pośrednimi.

Zarządzanie aplikacją

Panel administracyjny naszego systemu posiada zestaw gotowych mechanizmów umożliwiających swobodną pracę oraz zarządzanie aplikacją. Osoby uprawnione otrzymują dostęp do panelu administracyjnego, który umożliwia szerokie możliwości administrowania danymi zawartymi w systemie. Istnieje możliwość wprowadzania do systemu wszystkich informacji niezbędnych do zarządzania oraz ewidencjonowania samochodów firmowych z przypisaniem konkretnych użytkowników/kierowców.

Dane, które można wprowadzić do systemu to m.in.:

Mając tak szczegółowe dane Twoich aut firmowych, możesz w profesjonalny sposób nadzorować aktualność dokumentów dotyczących danego auta.

Informacje prawne

Dziennik Ustaw Rzeczypospolitej Polskiej, Art. 1 pkt 7 i 8 - wchodzą w życie z dniem 1 stycznia 2015 r.

Pobierz ustawę

O nas

T Komp to firma nowoczesna, inwestująca w rozwój i nowe technologie. Jesteśmy dostawcą oprogramowania wspierającego zarządzanie informacją.

Zespół wykwalifikowanych specjalistów dba o innowacyjność i wysoką jakość Naszych produktów i usług.

 

Kierując się indywidualnym podejściem w stosunku do każdego Klienta, pozwala Nam w pełni dostosować się do jego potrzeb.

W trakcie naszej działalności wdrożyliśmy wiele projektów dla czołowych polskich firm.

 

Kontakt

T Komp Tomasz Kruszewski
ul. Smukalska 33
85-565 Bydgoszcz
tel: +48 52 360 44 55
tel: +48 52 360 44 44
tel: +48 52 360 44 46
e-mail: biuro(at)kilometry.com.pl