Bezpieczeństwo informacji

Jesteśmy dostawcą oprogramowania wspierającego zarządzanie informacją.

Spełniamy wszelkie wymogi bezpieczeństwa i poufności danych, gwarantując naszym Klientom wysoki poziom usług. Zastosowana technologia oraz metody ochrony danych pozwalają nam w pełni dbać o ciągłość pracy systemów.

 

Monitoring dostępności 24h

Wszystkie usługi objęte są monitoringiem 24/7 co umożliwia stały nadzór i wychwycenie ewentualnych nieprawidłowości w działaniu systemu. Dzięki temu możemy szybko reagować, tak aby nie zakłócić pracy systemu oraz zabezpieczyć dane Klienta.

Klimatyzowana serwerownia

Zadbanie o odpowiednią temperaturę w naszych serwerowniach stanowi dla nas jedną z kluczowych kwestii dbania o wysoki standard serwerowni. Zapewnia to również chłód dostarczany bezpośrednio do szafy rack.

Kontrola dostępu

Zarządzanie dostępem do pomieszczeń w strefach bezpieczeństwa stanowi ważny aspekt w obszarze zabezpieczania danych. Dostęp do pomieszczeń w strefach bezpieczeństwa jest nadzorowany i ograniczony do osób upoważnionych.

Łącza o wysokiej przepustowości

Dwa niezależne łącza internetowe pozwalają zminimalizować ewentualne awarie, co zwiększa bezpieczeństwo i ochronę danych.

Niezawodność

Dzięki agregatowi prądotwórczemu oraz dwóm niezależnym systemom UPS, zwiększamy niezawodność naszych rozwiązań. Gwarantuje to ciągłość pracy i działania systemu i naszej aplikacji.

Ochrona i bezpieczeństwo danych

Zastosowanie rozwiązań ochrony danych poprzez fizyczne oraz logiczne firewalle, stanowi zaporę sieciową chroniącą wszystkie dane. Połączenie z serwerem wirtualnym przy pomocy tunelu VPN oraz cykliczny backup na macierzach gwarantuje świadczenie usług na najwyższym poziomie.


O nas

T Komp to firma nowoczesna, inwestująca w rozwój i nowe technologie. Jesteśmy dostawcą oprogramowania wspierającego zarządzanie informacją.

Zespół wykwalifikowanych specjalistów dba o innowacyjność i wysoką jakość Naszych produktów i usług.

 

Kierując się indywidualnym podejściem w stosunku do każdego Klienta, pozwala Nam w pełni dostosować się do jego potrzeb.

W trakcie naszej działalności wdrożyliśmy wiele projektów dla czołowych polskich firm.

 

Kontakt

T Komp Tomasz Kruszewski
ul. Smukalska 33
85-565 Bydgoszcz
tel: +48 52 360 44 55
tel: +48 52 360 44 44
tel: +48 52 360 44 46
e-mail: biuro(at)kilometry.com.pl